Ded9 tarafından belirlenen Şartlar ve Koşullar tüm Kullanıcılar ve Temsilciler için geçerlidir. Bu Hüküm ve Koşullara uyulmaması, kullanıcı hesabının geri ödeme yapılmaksızın feshedilmesiyle sonuçlanacaktır.

Sanal sunucular

Sanal sunuculara toplu e-posta hizmetleri, bilgisayar korsanlığı yazılımları, DDoS, VPN ve proxy saldırıları ve diğer IP’lerin yasa dışı kullanımı yüklendiğinde kullanıcı hizmeti durdurulacaktır. Kullanıcı, Ded9.com’a verilen zararları tazmin etmekle yükümlüdür.
Ded9, sanal sunucuların yönetimi konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Gerektiğinde destek, sanal sunucu için kullanıcı tarafından karşılanması gereken kısmi veya aylık bakım ücreti talep edebilir.

Ödemesi zamanında yapılmayan hizmetler 24 saat sonra bloke edilecek ve beş gün sonra silinecektir.
Tüm sanal sunucularda yedekleme deposu bulunabilir ancak yedeklemelerin oluşturulması ve kullanılması kullanıcının sorumluluğundadır.
Saldırı durumunda, DOS ve iç ve dış sunuculara saldırı raporları olsa bile, hizmet ağına uyarı yapılmadan ulaşılamaz ve verilerin ve yükümlülüklerin yedeklenmesi ve kurtarılması mümkün değildir. Durumun tamamından ihlalde bulunan kullanıcı sorumludur ve oluşan zarar, yasal makamlarca takip edilecektir.

İade garantisi

Ded9 hizmetleri için yatırılan tutarın iadesi tarafımızdan kaynaklanan bir sorun olması ve ikna edici bir gerekçenin bulunması ve hizmetin verilmesinin üzerinden 72 saatten fazla geçmemiş olması halinde yapılabilmektedir.
İstenilen tutar 4 ila 7 iş günü içerisinde kullanıcı hesabına aktarılacaktır. İade edilen tutarların iadesinin banka kesintileri düşüldükten sonra yapılacağını lütfen unutmayın.

Destek

Destek çevrimiçi sohbet ve bilet gönderme sistemi aracılığıyla sağlanır
Destek, kullanıcı hizmetlerinin yönetimi anlamına gelmemektedir; yalnızca hizmetlerin kullanılamaması veya benzeri durumlar Ded9’un sorumluluğundadır.

Kuralları kabul et

Alıcı, fatura tutarını ödeyerek veya Şirket internet sitesine üye olarak Şirket kurallarını kabul etmiş olur ve Alıcı’nın imzasına gerek yoktur.

Sorumluluğun ortadan kaldırılması

Ded9 Şirketi, aboneler tarafından gönderilen bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez; Bu nedenle ihtiyaç duyulması halinde Ded9 firmasının hizmetlerinin kullanımından Abone sorumlu olmalıdır.