VPS Fransa

Fransız sanal sunucusu, Avrupa’nın en kaliteli veri merkezlerinden biri olan OVH veri merkezi tarafından sağlanmaktadır. Fransa’da bir sanal sunucu satın almanın en önemli özelliklerinden biri, anti-Didas özelliğine sahip kararlı bir ağa sahip olmak ve büyük saldırıları önlemektir. Fransız sanal sunucusu, çeşitli CentOS, Debian ve Ubuntu Linux işletim sistemlerini kurmanıza izin veren bir KVM sanallaştırıcısına sahiptir. Fransa’da bir sanal sunucu ve bulut sunucu satın almak, web siteleri, barındırma, indirme sunucuları, Windows ve Linux sunucuları, popüler siteler ve sosyal ağlar için uygundur. Fransız sanal sunucusunu ve Fransız bulut sunucusunu alma sebeplerinden biri de bu lokasyonun özel IP’sidir ki lokasyonun Fransız IP’sine ihtiyaç duyan kullanıcılar Fransız sanal ve bulut sunucusunu kullanabilirler. VPS olarak da bilinen Virtual Private Server, kullanıcılara özel bir işletim sistemi ve ayarların yanı sıra ayrı bir sabit sürücü ve donanımla, farklı nesil yazılımlarla sağlanan özel bir sunucu türüdür. Sanallaştırma yazılımı veya donanımı, kaynak tahsisi ve kaynak kontrol işlemlerini gerçekleştirir.

VPS Fransa

VPS - 2048 - FR

216.00 ₺ / Aylık

CPU: 2 core (1600 MHz)

RAM: 2GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 2TB
OS: Linux/Windows

VPS - 4096 - FR

351.00 ₺ / Aylık

CPU: 3 core (2500 MHz)

RAM: 4GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 4TB
OS: Linux/Windows

VPS - 8192 - FR

567.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3000 MHz)

RAM: 8GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 8TB
OS: Linux/Windows

VDS - FR

702.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3500 MHz)

RAM: 12GB

H.D.D: 400GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 12TB
OS: Linux/Windows

Fransa Sanal Sunucu Özellikleri

RAM, CPU ve depolamayı kolayca artırın

Tam Kök ve Yönetici erişimi

Otomatik işletim sistemi kurulumu (Maksimum kurulum 10 kez)

Tüm sunucularda kapatma, açma ve sıfırlama için bir kontrol paneli bulunur.

Kripto Para Ödemesi

%99,9 Çalışma Süresi Garantisi

İşlemleri ve verileri güvenli bir şekilde paylaşın, lona'nın bilmesi gerekenler temeli

Güvenli ve Secured

ekibimiz web sitenizin her zaman güvenli ve Secured olduğundan emin oldu

Özel Desteğimiz

Sonunda benzersiz olanı gerçekten anlayan bir host bulduk.

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için tavsiye talep formunu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

  • VPS’nin nasıl çalıştığını gerçekten anlamak için, diğer yaygın planlar da dahil olmak üzere web barındırma temellerinden bazılarına aşina olmak önemlidir. Paylaşılan, özel ve VPS barındırma arasındaki farkların kısa bir dökümünü burada bulabilirsiniz.

  • VPS’ye yükseltmeniz gerekip gerekmediğini değerlendirmenin en iyi yolu, web sitenizin envanterini çıkarmaktır. İşte sanal ortama geçme zamanının geldiğine dair sekiz işaret.

Bu kılavuzun sonuna kadar geldiniz mi? Pekala, sırtınızı sıvazlayın çünkü artık bir VPS acemisiniz!

Her şeyin özü şudur: Web siteniz büyüyorsa ve hak ettiği ilgiyi çekmeye başlıyorsa, performansının buna ayak uydurmasını istersiniz. Bu da, sitenizin kaynaklarını bir VPS sunucusuna yükselterek artırma zamanının geldiği anlamına gelir.

VPS barındırma sırasında paylaşılan bir plandan daha pahalıdır, bu tür bir barındırma çözümünün faydaları, çok daha pahalı bir özel barındırma planına başvurmanıza gerek kalmadan paranızın karşılığını fazlasıyla verir. Hangi VPS sunucusunu seçeceğinizi mi merak ediyorsunuz? ded9’u düşünün! VPS planlarımız ayda sadece 9$/ay’dan başlıyor.

  • İlk olarak, VPS’nin gerçekte ne anlama geldiğini tanımlayalım – sanal özel sunucu.

    Layman’ın terimleriyle, bir sunucu, web sitenizi oluşturan tüm verileri ve dosyaları depolayan güçlü bir bilgisayardır. Biri web tarayıcısına alan adınızı yazdığında, bu güçlü bilgisayar web sitenizi arayanın ekranına “sunar”.

    Şimdi sanal yönü için: VPS, az önce bahsettiğimiz tek güçlü sunucuyu birden çok sanal sunucuya bölmek için sanallaştırma teknolojisini kullanır. Bunu şu şekilde düşünün: birkaç ayrı sunucu gibi çalışan tek bir fiziksel donanım.

    Özel kelimesi, tam olarak ima ettiği şey anlamına gelir. Sanal sunucunuz size ayrılmıştır, böylece diğer kullanıcılarla RAM, CPU veya herhangi bir veri paylaşmak zorunda kalmazsınız.

VPS Barındırma, fiziksel sunucuyu diğer kullanıcılarla paylaşmaya devam ediyor olsanız bile özel bir sunucunun deneyimini simüle eder.

Web barındırma sağlayıcınız, sanallaştırma teknolojisini kullanarak sunucunun işletim sisteminin (OS) üzerine sanal bir katman kurar. Sunucuyu sanal duvarlarla ayrı bölmelere ayıran bu katman, her kullanıcının kendi işletim sistemini ve yazılımını kurmasına olanak tanır.

Bir VPS, dosyalarınızı işletim sistemi seviyesindeki diğer kullanıcılardan ayırdığından, gerçekten özel bir sunucudur. Bu, web sitenizin garantili sunucu kaynaklarına (hafıza, disk alanı, CPU çekirdekleri vb.) sahip güvenli bir kapsayıcı içinde yaşadığı anlamına gelir. Hiçbirini başkalarıyla paylaşmak zorunda değilsiniz.

Artık bir VPS’nin ne olduğunu ve ne zaman yükseltme yapmanız gerektiğini bildiğinize göre, harika bir VPS planının ne olduğundan ve en iyi web barındırma sağlayıcısını nasıl bulacağınızdan bahsedelim. Sonuçta, web sitenize herhangi birine güvenmezsiniz, değil mi?

Sunuyoruz

Aldığınız Hizmetler

Otomatik İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemlerinin bir sunucuya otomatik olarak yüklenmesi, ShopingServer'ın temel özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde bir müşteri, ödeme yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazır bir sunucu alabilir.

İşletim Sistemi Desteği

CentOS 7, 8; Debian 9, 10, 11 ; Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04; Windows Server, 2019, 2022.

Konsol Erişimi

Hizmetlerimizde, sunucu konsoluna doğrudan erişiminiz vardır.

BTC ile Öde

Yenileme VPS veya yeni sipariş VPS faturalarınızı BTC ile ödeyebilirsiniz.