VPS Avustralya

VPS Avustralya satın almak, indirme siteleri, web siteleri, barındırma, indirme sunucuları, Windows sunucuları, Linux sunucuları, popüler siteler, sosyal ağlar için uygundur. VPS Avustralya’yı satın almanın ana nedenlerinden biri, kullanıcıların bu sanal sunucuyu kullanmak için bu IP’ye ihtiyaç duyması bu konumun belirli IP’sidir. Yeni nesil DDR4 RAM de güçlü Ded9 sunucularının bir diğer özelliğidir. Ded9 sanal sunucu siparişi vererek dünyanın en kaliteli sunucularından güvenle yararlanabilirsiniz.

VPS Avustralya

VPS - 2048 - AU

216.00 ₺ / Aylık

CPU: 2 core (1600 MHz)

RAM: 2GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 50GB
OS: Linux/Windows

VPS - 4096 - AU

351.00 ₺ / Aylık

CPU: 3 core (2500 MHz)

RAM: 4GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 90GB
OS: Linux/Windows

VPS - 8192 - AU

567.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3000 MHz)

RAM: 8GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 150GB
OS: Linux/Windows

VDS - AU

702.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3500 MHz)

RAM: 12GB

H.D.D: 400GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 300TB
OS: Linux/Windows

Avustralya Sanal Sunucu Özellikleri

RAM, CPU ve depolamayı kolayca artırın

Tam Kök ve Yönetici erişimi

Otomatik işletim sistemi kurulumu (Maksimum kurulum 10 kez)

Tüm sunucularda kapatma, açma ve sıfırlama için bir kontrol paneli bulunur.

Kripto Para Ödemesi

%99,9 Çalışma Süresi Garantisi

İşlemleri ve verileri güvenli bir şekilde paylaşın, lona'nın bilmesi gerekenler temeli

Güvenli ve Secured

ekibimiz web sitenizin her zaman güvenli ve Secured olduğundan emin oldu

Özel Desteğimiz

Sonunda benzersiz olanı gerçekten anlayan bir host bulduk.

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için tavsiye talep formunu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

VPS Avustralya kullanmanın özel avantajı, İnternet ağında kesinti olmaması, sunucunun Doğu Asya bankalarına kıyasla kayda değer hızı, bulut ağının yüksek güvenliği ve diğer özel durumlardır.

İnternetteki herhangi bir yere, uygun cihaz ve web adresi ile herhangi bir yerden herkes tarafından erişilebildiğini hatırlıyor musunuz?

Günümüzde hükümet sansürü ve coğrafi engelleme, istediğiniz içeriğe erişmenizi kısıtlıyor. Ek olarak, neredeyse her hafta dünyanın dört bir yanında çok sayıda internet gizliliği skandalıyla ilgili haberler duyuyoruz. Özgürce ve güvenli bir şekilde gezinmek istiyorsanız, bir VPN sunucusu kullanışlıdır.

Sunucunun IP’si statik olmalıdır, tüm Ded9 VPS’lerin statik IP’ye sahip olması garantilidir ve IP’nizin değişmesi için hiçbir neden yoktur ve yenilediğiniz sürece bu statik IP’nin kullanımınıza açık olduğundan her zaman emin olabilirsiniz. servisiniz. Avustralya’dan her zaman kullanımınıza sunulacaktır.

 

Sunucunuzu son kullanma tarihinden 3 gün önce yenilerseniz IP’niz statik kalacaktır ancak yenilemenin son kullanma tarihinden sonra olması veya yenilenmemesi durumunda statik IP iptal edilerek değiştirilecektir.

Avustralya, ticari ve finansal faaliyetlere yönelik cazip ve kolay ticaret kanunları ile dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Mali ihlallerin katılığı ve önlenmesinin yanı sıra, küçük ve büyük işletmelere büyüme konusunda belirli sınırlara kadar özel ayrıcalıklar da tanınmıştır. Bu nedenle VPS Avustralya’yı PayPal ve Binance gibi takas hizmetleri için veya Avustralya bankasına bağlanmak için kullanabilir ve diğer daha uygun sunucu hizmetleri gibi bu ülkeyi de kullanabilirsiniz.

 

 

Evet, işletim sisteminizin türü ve sunucu yöneticisi talebiniz telefonda kullanılacak şekilde ayarlanmışsa kesinlikle kullanabilirsiniz.

Sanal sunucu satın alma işleminde 3 ay, 6 ay ve 12 ay hizmet süresini seçebilirsiniz. Kurs süresince dilerseniz kurs bileti göndererek hizmetinizi bir üst kursa yükseltebilirsiniz.

Sunuyoruz

Aldığınız Hizmetler

Otomatik İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemlerinin bir sunucuya otomatik olarak yüklenmesi, ShopingServer'ın temel özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde bir müşteri, ödeme yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazır bir sunucu alabilir.

İşletim Sistemi Desteği

CentOS 7, 8; Debian 9, 10, 11 ; Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04; Windows Server, 2019, 2022.

Konsol Erişimi

Hizmetlerimizde, sunucu konsoluna doğrudan erişiminiz vardır.

BTC ile Öde

Yenileme VPS veya yeni sipariş VPS faturalarınızı BTC ile ödeyebilirsiniz.