VPS Hollanda

Bulut sanal sunucu, web sitesi veya web sitesi için özel kaynaklara ihtiyaç duyan kullanıcılar için en uygun seçenekken, özel sunucu maliyeti onlar için uygun değildir. Ded9 tarafından sağlanan Hollanda sanal sunucusu çok yüksek bir kaliteye sahiptir. Hollandalı sanal sunucu, telif hakkı ve yaygın suiistimallerle ilgili konulara hassasiyet gösterilmemesi ve kullanıcıların bu konuma olan ilgisi nedeniyle en popüler sanal sunucu hizmetlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Sanal adanmış sunucu anlamına gelen VPS, basitçe, üst düzey kök erişimine sahip bağımsız bir adanmış sunucu gibi davranan barındırma hizmetlerini ifade eder. Fiziksel bir sunucu birkaç VPS’ye bölünmüştür. Tanımı gereği her VPS, CPU, ana bellek, sabit disk alanı, bant genişliği vb. gibi sunucu kaynaklarının ayrılmış ve garantili bir payına sahip olacaktır.

VPS Hollanda

VPS - 2048 - NL

216.00 ₺ / Aylık

CPU: 2 core (1600 MHz)

RAM: 2GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 2TB
OS: Linux/Windows

VPS - 4096 - NL

351.00 ₺ / Aylık

CPU: 3 core (2500 MHz)

RAM: 4GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 4TB
OS: Linux/Windows

VPS - 8192 - NL

567.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3000 MHz)

RAM: 8GB

H.D.D: 100GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 8TB
OS: Linux/Windows

VDS - NL

702.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3500 MHz)

RAM: 12GB

H.D.D: 400GB
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 12TB
OS: Linux/Windows

Hollanda Sanal Sunucu Özellikleri

RAM, CPU ve depolamayı kolayca artırın

Tam Kök ve Yönetici erişimi

Otomatik işletim sistemi kurulumu (Maksimum kurulum 10 kez)

Tüm sunucularda kapatma, açma ve sıfırlama için bir kontrol paneli bulunur.

Kripto Para Ödemesi

%99,9 Çalışma Süresi Garantisi

İşlemleri ve verileri güvenli bir şekilde paylaşın, lona'nın bilmesi gerekenler temeli

Güvenli ve Secured

ekibimiz web sitenizin her zaman güvenli ve Secured olduğundan emin oldu

Özel Desteğimiz

Sonunda benzersiz olanı gerçekten anlayan bir host bulduk.

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için tavsiye talep formunu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

Farklı web barındırma türleri, sunucunuzda farklı düzeylerde özelleştirme gerçekleştirmenize olanak tanır. Fiyatlandırma, performans (ör. sayfa yükleme süresi) ve hizmetin kullanılabilirliği (ör. çalışma süresi) açısından da farklılık gösterirler. Aşağıda, VPS barındırmanın diğer barındırma çözümleriyle karşılaştırmasını okuyabilirsiniz.

Gerçekten ihtiyacınız olan hizmet buysa, VPS barındırma sizin için ideal bir çözüm olabilir. Aşağıda, bir sanal özel sunucu çalıştırmanın artılarını ve eksilerini okuyabilirsiniz.

VPS barındırmanın en büyük tuzaklarından biri, tüm sunucu ortamınızı kendiniz yönetmek zorunda olmaktır. Sanal sunucunuz iyi yapılandırılmamış ve bakımı iyi yapılmamışsa ciddi güvenlik riskleri ve performans kaybı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yönetilen VPS barındırma hizmetleri, bu soruna uygulanabilir bir çözüm olarak piyasada göründü. Bunu, tam teknik destekle birlikte gelen VPS barındırmanın gelişmiş bir alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

VPS, Virtual Private Server’ın kısaltmasıdır. VPS hosting, web siteniz için tercih edebileceğiniz en popüler hosting hizmetlerinden biridir. Birden çok kullanıcılı bir sunucuda size ayrılmış (özel) kaynaklar sağlamak için sanallaştırma teknolojisini kullanır.

Sunucu, web barındırıcınızın web siteniz için gereken dosyaları ve veritabanlarını depoladığı bir bilgisayardır. Çevrimiçi bir ziyaretçi web sitenize erişmek istediğinde, tarayıcıları sunucunuza bir istek gönderir ve gerekli dosyaları internet üzerinden aktarır. VPS barındırma, size fiziksel bir sunucuyu simüle eden bir sanal sunucu sağlar, ancak gerçekte makine birkaç kullanıcı arasında paylaşılır.

VPS barındırma, genellikle web sitenizin paylaşımlı barındırmanın kaynak sınırlarının dışına çıkmasından sonraki adım olarak görülür. En gelişmiş paylaşımlı barındırma planı artık web sitenizi sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için yeterli değilse, bir VPS planına yükseltmeye değer. Bu gibi durumlarda, VPS barındırma size iki dünyanın en iyisini sağlayabilir: paylaşımlı ve özel barındırma.

Sunuyoruz

Aldığınız Hizmetler

Otomatik İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemlerinin bir sunucuya otomatik olarak yüklenmesi, ShopingServer'ın temel özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde bir müşteri, ödeme yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazır bir sunucu alabilir.

İşletim Sistemi Desteği

CentOS 7, 8; Debian 9, 10, 11 ; Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04; Windows Server, 2019, 2022.

Konsol Erişimi

Hizmetlerimizde, sunucu konsoluna doğrudan erişiminiz vardır.

BTC ile Öde

Yenileme VPS veya yeni sipariş VPS faturalarınızı BTC ile ödeyebilirsiniz.