Trade VPS

We need to use a Virtual Trade Server to trade and use online exchanges such as Binance, Kocoin and most other exchanges. By buying a virtual trade server (Trade), you can buy and sell digital currencies at a very high speed. A special trade server is a definite need for all people who intend to trade in online exchanges.
In general, a virtual trade server is a type of fixed IP server that is used to conduct transactions, the inaccessibility of some large exchanges due to problems such as embargo, has caused many people to use these services from the filter breaker. Use different free and paid VPNs. Maybe at first these tools are suitable for having transactions, but over time, they will be recognized by major exchanges and will cause your account to be blocked, which is actually your entire capital.

For this reason, in order to communicate better and faster with these exchanges and even use all kinds of programs to make transactions, you will need a virtual trade server, these equipments are optimized, collected for trading and investment, and you only have a Remote Desktop application on your computer or even your phone, you can use the virtual server wherever you are.

Trade VPS

Trade - VPS - 4

216.00 ₺ / Aylık

CPU: Xeon 3 core (2500 MHz)

RAM: 4GB

Hard Disk: 40GB SSD NVME
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 4TB

Trade - VPS - 8

567.00 ₺ / Aylık

CPU: Xeon 4 core (3000 MHz)

RAM: 8GB

Hard Disk: 40GB SSD NVME
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 8TB

Trade - VDS

702.00 ₺ / Aylık

CPU: Xeon 4 core (3500 MHz)

RAM: 12GB

Hard Disk: 120 GB SSD NVME
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 12TB

Trade - VPS - Pro

1053.00 ₺ / Aylık

CPU: 6 core (4000 MHz)

RAM: 16GB

Hard Disk: 120 GB SSD NVME
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 16TB

Trade - VDS - Pro

1620.00 ₺ / Aylık

CPU: 8 core (5000 MHz)

RAM: 24GB

Hard Disk: 120 GB SSD NVME
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: Unlimited

Ticaret Sanal Sunucu Özellikleri

RAM, CPU ve depolamayı kolayca artırın

Tam root ve Yönetici erişimi

Otomatik işletim sistemi kurulumu (Maksimum kurulum 10 kez)

Tüm sunucularda kapatma, açma ve sıfırlama için bir kontrol paneli bulunur.

Kripto Para Ödemesi

%99,9 Çalışma Süresi Garantisi

İşlemleri ve verileri güvenli bir şekilde paylaşın, lona'nın bilmesi gerekenler temeli

Güvenli ve Secured

ekibimiz web sitenizin her zaman güvenli ve Secured olduğundan emin oldu

Özel Desteğimiz

Sonunda benzersiz olanı gerçekten anlayan bir host bulduk.

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için tavsiye talep formunu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir piyasada kar elde etmek istiyorsanız ve bunun için öncelikle hisse senedi, döviz veya cihaz satın alırsanız, size bir işlem veya işlem yaptığınız söylenecektir. Hem iç hem de dış piyasalarda işlem yapmanın anlamı sonuçta aynıdır ve farklı piyasalara katılarak çok fazla kar elde etmenizi sağlar. İşlem yapabilmek için borsa adı verilen ortamlarda yapmanız ve istediğiniz hisse senetlerini alıp satmanız gerekmektedir.

Genel olarak sanal ticaret sunucusu, işlemleri yürütmek için kullanılan sabit bir IP sunucusudur; Kraken, Binance, Forex ve daha pek çok büyük borsanın kullanılamaması ambargo gibi sorunlardan kaynaklanmıştır. Birçok kişi bu hizmetleri kullanmak için farklı ücretsiz ve ücretli VPN’ler kullanır. İlk başta bu araçlar işlemlere uygun olabilir ancak zamanla büyük borsalar tarafından tanınacak ve sermayenizin tamamının bloke olmasına neden olacaktır. Bu nedenle bu borsalarla daha iyi ve hızlı iletişim kurabilmek, hatta her türlü makro ve programı kullanarak işlem yapabilmek için bir sanal ticaret sunucusuna ihtiyacınız olacak; bu ekipman ticaret ve yatırım için optimize edilmiştir. Sanal sunucuyu bilgisayarınızda, hatta telefonunuzdaki Remote programı ile her yerde kullanabilirsiniz.

Prensip olarak sanal sunucuların işlevi ve bunlara nasıl bağlanılacağı aynıdır; Danışmanlarımızla görüştükten sonra sanal sunucu satın alırken veya sunucunuzu satın alırken kullanıcı adı ve şifreye erişim sağlarken Uzak Masaüstü Bağlantısı adı verilen RDP’ye bağlanan programları kullanabilirsiniz. sunucunuza bağlandıkları da bilinmektedir.

Çevrimiçi bir ağa sahip olmak ve mümkün olan en düşük ping ile düzenli ve hızlı bir bağlantıya sahip olmak, küresel piyasalarda işlem yaparken çok önemlidir; bu nedenle VPN kullanmak işinizi yavaşlatabilir, ancak ticaret için tasarlanmış VPS’ler çünkü Doğru internet hızına sahip olmak işlemlerinizi mümkün olan en düşük ping ile yapmanızı sağlar.

Bazı durumlarda farklı internet servis sağlayıcı şirketlerinin, ne kadar uzun süreli olursa olsun, VPN bağlantısında sorun yaşadığı ya da IP’sini ve bağlantı yolunu gördüğü, bunun da ihtiyacınız olduğunda bağlanamamanıza neden olduğu görülmüştür. İşlem yapmak için VPN’inizi kullanın. Fakat VPS bu gibi problemlerin yaşanmaması nedeniyle sadece sabit internet hattı ile kullanılabilir ve işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Bazı finansal piyasalarda pazar araştırması ve analizi, piyasaya zamanında giriş ve çıkış için önemlidir. Makrolarınızı ve programlarınızı kişisel bilgisayarda sürekli olarak pazar araştırması veya otomatik yatırım amaçlı kullanamazsınız. Still, With VPS sayesinde 7/24 erişim imkanı sayesinde temel analiz yardımıyla işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bazı VPN’lerin yalnızca bir aboneliği vardır ve bunları işlemleriniz için hiçbir yerde kullanamazsınız. Ancak sabit IP VPS satın alarak ticaret ağınıza internet hattı ile istediğiniz yerden ve en kısa sürede bağlanıp istediğiniz borsalara yatırım yapabilirsiniz.

VPN kullanmak, verilerinizin çalınmasına veya kaybolmasına neden olabilecek güvenlik sorunları veya arka kapılar gibi riskler oluşturabilir. Ancak ticari bir sanal sunucu, güçlü Windows sunucu işletim sistemlerinin kullanılması ve özel bir güvenlik duvarına sahip olması nedeniyle, sorunları ve bilgisayarınıza izinsiz girişleri güvenli bir şekilde önlemenize olanak tanır.

Özel bir antivirüs ve güvenlik duvarına sahip olması nedeniyle sanal sunucular, VPS’nizi izinsiz girişlere ve veri hırsızlığına karşı iyi bir şekilde koruyabilir. Bilgisayarınızı ve ticaret sanal sunucunuzu her türlü izinsiz giriş ve hırsızlığa karşı koruyacak bu özellik ile ağır işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmek için güvenle kullanabilirsiniz.

VPN kullanmak çok risklidir. Çünkü IP’nizi değiştirmeniz mümkündür ve Binance hesabınızı bloke edecektir. Bu nedenle hesaba giriş, alım satım gibi tüm işlemleri ticarete özel sanal sunucu ortamı üzerinden yapmanızı öneririz.

Sunuyoruz

Aldığınız Hizmetler

Otomatik İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemlerinin bir sunucuya otomatik olarak yüklenmesi, ShopingServer'ın temel özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde bir müşteri, ödeme yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazır bir sunucu alabilir.

İşletim Sistemi Desteği

CentOS 7, 8; Debian 9, 10, 11 ; Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04; Windows Server, 2019, 2022.

Konsol Erişimi

Hizmetlerimizde, sunucu konsoluna doğrudan erişiminiz vardır.

BTC ile Öde

Yenileme VPS veya yeni sipariş VPS faturalarınızı BTC ile ödeyebilirsiniz.