VPS SSD Polonya 

Katı hal sürücüsü (SSD), bilgisayarlarda kullanılan yeni nesil bir depolama aygıtıdır. SSD’ler, önemli ölçüde daha hızlı olan flash tabanlı bellek kullanarak geleneksel mekanik sabit disklerin yerini alır. Daha eski sabit disk depolama teknolojileri daha yavaş çalışır ve bu da genellikle bilgisayarınızın olması gerekenden daha yavaş çalışmasına neden olur. SSD’ler, düşük okuma erişim süreleri ve hızlı yerleştirmeleri nedeniyle bilgisayarları önemli ölçüde hızlandırır. İşte bilmeniz gereken her şey.

Onlarca yıldır veriler öncelikle mekanik sabit disklerde saklanıyordu. Bu geleneksel sabit disk sürücüleri (HDD’ler), veri toplamak için ileri geri hareket eden okuma/yazma kafası gibi çoğunlukla hareketli parçalara dayalıdır. Bu, HDD’leri arızalanması en muhtemel bilgisayar donanımı bileşeni yapar.

Avrupa’da bulunan, benzersiz bağlantı noktası ve donanıma sahip Polonya’dan sanal sunucu, sanal sunucunun kalitesini önemli ölçüde artırdı ve %99 çalışma süresine ulaşmanın yanı sıra, ünlü OVH veri merkezi ve donanım güvenlik duvarlarının kullanımıyla işbirliği yaparak, kullanıcıların hayal gücü güncellendi . Bu sunucuda barındırmayı kolaylaştırır. VPS veya sanal sunucu, aslında kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, daha ucuz, daha pahalı bir ana sunucunun küçültülmüş bir modelidir.

VPS SSD

VPS - 2048 - SSD - PL

216.00 ₺ / Aylık

CPU: 2 core (1600 MHz)

RAM: 2GB

H.D.D: 40GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 2TB
OS: Linux/Windows

VPS - 4096 - SSD - PL

351.00 ₺ / Aylık

CPU: 3 core (2500 MHz)

RAM: 4GB

H.D.D: 40GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 4TB
OS: Linux/Windows

VPS - 8192 - SSD - PL

567.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3000 MHz)

RAM: 8GB

H.D.D: 40GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 8TB
OS: Linux/Windows

VDS - SSD - PL

702.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3500 MHz)

RAM: 12GB

H.D.D: 120GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 12TB
OS: Linux/Windows

Polonya Sunucu Özellikleri

RAM, CPU ve depolamayı kolayca artırın

Tam Kök ve Yönetici erişimi

Otomatik işletim sistemi kurulumu (Maksimum kurulum 10 kez)

Tüm sunucularda kapatma, açma ve sıfırlama için bir kontrol paneli bulunur.

Kripto Para Ödemesi

%99,9 Çalışma Süresi Garantisi

İşlemleri ve verileri güvenli bir şekilde paylaşın, lona'nın bilmesi gerekenler temeli

Güvenli ve Secured

ekibimiz web sitenizin her zaman güvenli ve Secured olduğundan emin oldu

Özel Desteğimiz

Sonunda benzersiz olanı gerçekten anlayan bir host bulduk.

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için tavsiye talep formunu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Fiziksel donanımla sağladığınız özel kaynaklara sahip bir bilgisayarın önünde.
  • VPS’nin simüle edilmiş bir ortam olduğunu unutmayın.
  • Birden çok VPS, donanım kaynaklarını belirli bir yazılım aracılığıyla paylaşır.
  • Buna esnek ve daha ucuz bir barındırma yöntemi denir.
  • Sanal adanmış sunucu anlamına gelen sanal sunucu veya VPS, üst düzey kök erişimine sahip özel bir sunucu gibi davranan barındırma hizmetlerini ifade eder.

Bir sanal özel sunucu, sayısız olası uygulamaya sahip çok yönlü bir hizmettir. Paylaşılan barındırmadan farklı olarak, kullanıcı sunucuya tam yönetici veya kök erişimi elde eder. Bir VPS’yi başarılı bir şekilde kullanmak için belirli bir düzeyde sunucu yönetimi deneyimi gerekmekle birlikte, kullanıcıların parasını ödedikleri hizmet üzerinde tam kontrole sahip olmalarını da sağlar.

SSD VPS Barındırma, basit bir ifadeyle ‘Katı Hal Sürücü VPS Barındırma Planı’ olarak tanımlanabilir. Burada VPS Barındırma hizmet sağlayıcısı, fiziksel sunucularında geleneksel Sabit Disk Sürücüsü yerine bir SSD disk kullanır. SSD’nin HDD’ye göre avantajı, daha az güç tüketmesi ve daha hızlı performans ve hız sağlamasıdır. İki dürtüyü birbirinden ayıran şeyin ne olduğunu ayrıntılı olarak görelim.

SSD ve HDD: Hız

SSD’leri giderek daha popüler hale getiren şey hızlarıdır. Genel olarak SSD’ler, elektrik devresi kullandıkları ve fiziksel hareketli parçaları olmadığı için HDD’leri geride bırakırlar. Bu, başlatırken daha kısa bekleme sürelerine ve uygulamaları açarken veya ağır bilgi işlem görevlerini yerine getirirken daha az gecikmeye yol açar. Örneğin Intel SSD D5-P5316, 7000 MB/sn üzerinde bant genişliği sunan 15,36 TB kurumsal sınıf bir SSD’dir. Uyumlu bir HDD olan 14 TB Seagate Exos 2×14, yalnızca 500 MB/sn’ye kadar bant genişliği sunar. Bu 14x’lik bir farktır!1

Sunuyoruz

Aldığınız Hizmetler

Otomatik İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemlerinin bir sunucuya otomatik olarak yüklenmesi, ShopingServer'ın temel özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde bir müşteri, ödeme yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazır bir sunucu alabilir.

İşletim Sistemi Desteği

CentOS 7, 8; Debian 9, 10, 11 ; Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04; Windows Server, 2019, 2022.

Konsol Erişimi

Hizmetlerimizde, sunucu konsoluna doğrudan erişiminiz vardır.

BTC ile Öde

Yenileme VPS veya yeni sipariş VPS faturalarınızı BTC ile ödeyebilirsiniz.