VPS SSD İngiltere

SSD, Solid State Sürücüleri anlamına gelir. Daha iyi veri depolaması, daha hızlı olması ve genel olarak iyileştirilmiş performans sunması bakımından geleneksel Sabit disk sürücüsünün (HDD) daha iyi bir sürümüdür.

En yeni KVM, VMWare ve… sanallaştırma teknolojilerini kullanan ve dünyadaki en iyi çalışma süresi ve en son donanımın kullanıldığı NVME Diskli (Sabit Sürücü) Birleşik Krallık Sanal Sunucusu, Birleşik Krallık sanal sunucusunu seçmek ve satın almak için en uygun seçeneklerden biridir ve bulut sunucusu. Veri merkezinin port ve ağ açısından çok kaliteli olması, çok yüksek hız, düşük ping, çok güçlü destek ve ayrıca bu sanal sunucunun ve İngiltere bulut sunucusunun maliyet etkinliği, Ded9’un iş birliği yapmasının sebepleridir. Red Station veri merkezi. VPS hizmeti vermek için kullanılan sunucuların tamamı güncel donanım ve DDR4 RAM’ler olup kullanıcılara oldukça yüksek kalite sunmaktadır. Ayrıca ded9 tarafından sağlanan hizmetler, herhangi bir fazla satış ve maliyet olmaksızın gizlenir. Kullanıcılar bu hizmetleri, uzak masaüstleri ve ağır siteler, denizaşırı ağ bağlantıları ve daha fazlası dahil olmak üzere her tür uygulama için güvenle kullanabilir.

VPS SSD İngiltere

VPS - 2048 - SSD - UK

216.00 ₺ / Aylık

CPU: 2 core (1600 MHz)

RAM: 2GB

H.D.D: 40GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 2TB
OS: Linux/Windows

VPS - 4096 - SSD - UK

351.00 ₺ / Aylık

CPU: 3 core (2500 MHz)

RAM: 4GB

H.D.D: 40GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 4TB
OS: Linux/Windows

VPS - 8192 - SSD - UK

567.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3000 MHz)

RAM: 8GB

H.D.D: 40GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 8TB
OS: Linux/Windows

VDS - SSD - UK

702.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3500 MHz)

RAM: 12GB

H.D.D: 120GB NVMe SSD
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 12TB
OS: Linux/Windows

İngiltere Sanal Sunucu Özellikleri

RAM, CPU ve depolamayı kolayca artırın

Tam Kök ve Yönetici erişimi

Otomatik işletim sistemi kurulumu (Maksimum kurulum 10 kez)

Tüm sunucularda kapatma, açma ve sıfırlama için bir kontrol paneli bulunur.

Kripto Para Ödemesi

%99,9 Çalışma Süresi Garantisi

İşlemleri ve verileri güvenli bir şekilde paylaşın, lona'nın bilmesi gerekenler temeli

Güvenli ve Secured

ekibimiz web sitenizin her zaman güvenli ve Secured olduğundan emin oldu

Özel Desteğimiz

Sonunda benzersiz olanı gerçekten anlayan bir host bulduk.

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için tavsiye talep formunu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

SSD bu tür ürünleri satın almak söz konusu olduğunda herhangi bir kullanıcı için en iyi seçeneklerden biri hard sürücüler çok daha hızlı HDDs, daha az güç tüketirler ve içlerinde herhangi bir fiziksel bileşen bulunmaması nedeniyle çok uzun ömürlüdürler, ancak öte yandan bu tür teknolojiler diğerlerine göre daha pahalıdır. HDD sabit diskler ve daha az kapasiteye sahiptir.
Günümüzde, bir SSD tüm ev, ofis vb. sistemler için harddisk bir zorunluluk haline gelmiştir, çünkü yaşı ne olursa olsun kullanıcıların sistemlerinin performansını artırırken diğer yandan bu tür harddisklerde okuma ve yazma hızları Yükselmektedir. ile 5 zamanlar normalden daha hızlı HDDs.Yonga setlerinin kullanılması ve HDD üzerinde okuma ve yazma başlıkları gibi herhangi bir fiziksel bileşenin bulunmaması nedeniyle SSD‘ler ayrıca daha uzun bir ömre sahiptir.

SSD ile HDD’yi Karşılaştırma: Tasarımdaki Farklılıklar

Bir sabit disk, bilgileri bir veya daha fazla mini dairesel düz diskte (ekran olarak adlandırılır) depolar. Sürücü, plakaların yüzeyini okumak ve yazmak için, bir ucu aktüatör kolunun ucunda ve her bir ucu ekran yüzeyinde bulunan küçük bir elektromanyetik parça kullanır. The design of these disks, which are relatively inexpensive to produce, is based on trial and error methods. Sürücünün çalışma hızı aynı zamanda mekanik parçalarına da bağlıdır.

Onlarca yıldır sabit disk sürücüleri, BT alanında ana depolama aygıtları olarak kullanıldı, ancak en son teknolojik gelişmelerle birlikte katı hal depolama, hem tüketici masaüstü bilgisayarları hem de sunucular için performans iyileştirmelerinde bir sonraki adım haline geldi.

Web sitenizin başlangıcında, paylaşımlı bir barındırma hizmeti seçmek en iyisidir, ancak site büyüdükçe ihtiyaçlar da artacaktır ve bu, sanal bir özel sunucuya yükseltmeyi düşünmeniz gereken noktadır.

Bir VPS için kaynaklar paylaşılmadığından, web siteniz çok daha hızlı ve daha duyarlı olacaktır. Hepsi iyi, ama sizin için en iyi VPS’yi nasıl seçebilirsiniz? Size en uygun VPS’yi nasıl seçersiniz?

Sunuyoruz

Aldığınız Hizmetler

Otomatik İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemlerinin bir sunucuya otomatik olarak yüklenmesi, ShopingServer'ın temel özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde bir müşteri, ödeme yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazır bir sunucu alabilir.

İşletim Sistemi Desteği

CentOS 7, 8; Debian 9, 10, 11 ; Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04; Windows Server, 2019, 2022.

Konsol Erişimi

Hizmetlerimizde, sunucu konsoluna doğrudan erişiminiz vardır.

BTC ile Öde

Yenileme VPS veya yeni sipariş VPS faturalarınızı BTC ile ödeyebilirsiniz.