VPS SSD

SSD Sanal Sunucu, SSD sabit sürücünün büyük avantajlarını bir VPS sunucusuna getirir ve bu da onu yoğun trafiğe sahip web siteleri için bariz bir seçim haline getirir.

SSD veya Katı Hal Sürücüsü, bilgileri depolamak için Mikroçipler Kullanan Gelişmiş bir Depolama Aygıtıdır. Bu, Geleneksel Mekanik sabit sürücülerden (HDD) çok daha hızlıdır çünkü Çiplerden Veri Okur ve bir işlem olan depolamada istenen verileri seçmek için okuma/yazma ekranına sahip mekanik bir kol kullanan mekanik bir sabit sürücüden farklıdır. Çok zaman alıcı. SSD Sanal Sunucu Web sitelerini ışık hızına kadar hızlandırır ve genel performansı artırır.

Ded9’daki SSD VPS, NVMe Türündedir ve Barındırma Deneyimini Büyük Ölçüde Geliştirir.

VPS SSD

VPS SSD 2048

216.00 ₺ / Aylık

CPU: Xeon 2 core (1600 MHz)

RAM: 2GB

Hard Disk: 40 GB NVMe
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 2TB
OS: Linux/Windows

VPS SSD 4096

351.00 ₺ / Aylık

CPU: Xeon 3 core (2500 MHz)

RAM: 4GB

Hard Disk: 40 GB NVMe
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 4TB
OS: Linux/Windows

VPS SSD 8192

567.00 ₺ / Aylık

CPU: Xeon 4 core (3000 MHz)

RAM: 8GB

Hard Disk: 40 GB NVMe
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 8TB
OS: Linux/Windows

VDS SSD

702.00 ₺ / Aylık

CPU: 4 core (3500 MHz)

RAM: 12GB

Hard Disk: 120 GB NVMe
PORT: 1Gbps
IP: One
Bandwidth: 12TB
OS: Linux/Windows
vps

Sanal Sunucu Özellikleri

RAM, CPU ve depolamayı kolayca artırın

Tam root ve Yönetici erişimi

Otomatik işletim sistemi kurulumu (Maksimum kurulum 10 kez)

Tüm sunucularda kapatma, açma ve sıfırlama için bir kontrol paneli bulunur

Kripto Para Ödemesit

 

%99,9 Çalışma Süresi Garantisi

İşlemleri ve verileri güvenli bir şekilde paylaşın, lona'nın bilmesi gerekenler temeli

Güvenli ve Secured

ekibimiz web sitenizin her zaman güvenli ve Secured olduğundan emin oldu

Özel Desteğimiz

Sonunda benzersiz olanı gerçekten anlayan bir host bulduk.

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için tavsiye talep formunu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

SSD VPS, HDD VPS’ye kıyasla veri erişimi ve aktarım hızları açısından önemli ölçüde daha hızlı performans sunar. Bu, daha hızlı web sitesi yükleme süreleri, daha hızlı veritabanı sorguları ve sunucuda barındırılan uygulamalar için genel olarak daha iyi performans sağlar.

Ded9’un Sağladığı Tüm SSD VPS’ler NVMe’dir ve Veri Aktarımı için En Hızlı Teknolojidir. Ded9’un Sağladığı SSD VPS Türleri Nelerdir?

VPS SSD’ler, HDD tabanlı barındırmayla karşılaştırıldığında web sitesi performansını önemli ölçüde artırabilir. SSD’lerin daha yüksek veri erişim hızları, sayfa yükleme sürelerinin azalmasına, daha hızlı veritabanı sorgularına ve daha sorunsuz genel kullanıcı deneyimlerine yol açar. Bu, daha yüksek dönüşüm oranlarına, daha iyi arama motoru sıralamalarına ve daha iyi müşteri memnuniyetine yol açabilir.

Ded9’da Evet, VPS’nizi SSD VPS’ye yükseltebilirsiniz ancak web sitesinin uzmanlarıyla Bilet yoluyla iletişime geçmelisiniz.

1990’ların başında, donanım yenilikleri SSD fiyatlarının düşmesine neden oldu. Bununla birlikte, kullanım ömrü ve boyutu hala bir sorundu: Bir SSD’nin yaklaşık 10 yıllık bir ömrü vardı. SSD’lerin daha güvenilir hale gelmesi ve kabul edilebilir erişim hızlarında onlarca yıllık sürekli kullanım sağlaması 2000’lerin sonlarına kadar mümkün olmayacaktı.

Bir SSD’deki bellek yongaları, rasgele erişimli bellek (RAM) ile karşılaştırılabilir. Manyetik bir tabla yerine, dosyalar bir NAND flash hücre ızgarasına kaydedilir. Her ızgara (blok olarak da adlandırılır) 256 KB ile 4 MB arasında depolayabilir. Bir SSD’nin denetleyicisi, blokların tam adresine sahiptir, böylece bilgisayarınız bir dosya istediğinde (neredeyse) anında kullanılabilir olur. Bir okuma/yazma kafasının ihtiyaç duyduğu bilgiyi bulması için beklemeye gerek yoktur. SSD erişim süreleri bu nedenle nanosaniye cinsinden ölçülür.

SSD VPS ve HDD VPS arasındaki seçim özel gereksinimlerinize, bütçenize ve performans ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Uygulamalarınız için hız ve performans kritik öneme sahipse SSD VPS muhtemelen daha iyi bir seçimdir. Ancak maliyet etkinliği ve daha büyük depolama kapasiteleri daha önemliyse HDD VPS uygun olabilir.

Sunuyoruz

Aldığınız Hizmetler

Otomatik İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemlerinin bir sunucuya otomatik olarak yüklenmesi, ShopingServer'ın temel özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde bir müşteri, ödeme yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazır bir sunucu alabilir.

İşletim Sistemi Desteği

CentOS 7, 8; Debian 9, 10, 11 ; Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04; Windows Server, 2019, 2022.

Konsol Erişimi

Hizmetlerimizde, sunucu konsoluna doğrudan erişiminiz vardır.

BTC ile Öde

Yenileme VPS veya yeni sipariş VPS faturalarınızı BTC ile ödeyebilirsiniz.