Ded9 tarafından belirlenen hüküm ve koşullar tüm kullanıcılar ve acenteler için geçerlidir ve bu hizmet hüküm ve koşullarına uyulmaması durumunda kullanıcı hesabı geri ödeme yapılmaksızın iptal edilecektir.

Sanal sunucular

Sanal sunuculara toplu e-posta hizmetleri, hack yazılımları, DDoS, VPN ve proxy saldırıları ve diğer IP’lerin yasa dışı kullanımı yüklendiğinde kullanıcı hizmeti durdurulacaktır. Kullanıcı, Ded9.com’a verdiği zararı tazmin etmekle yükümlüdür. Ded9, sanal sunucuların yönetimi konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Gerekirse destek personeli, kullanıcının sorumluluğunda olan sanal sunucu için kısmi veya aylık bakım ücreti alabilir. Zamanında ödenmeyen hizmetler 24 saat sonra askıya alınır ve beş gün sonra silinir. Tüm sanal sunucularda yedek depolama alanı olabilir, ancak yedeklerin oluşturulmasından ve kullanılmasından kullanıcı sorumludur. Bir saldırı durumunda, hizmet ağına uyarı yapılmadan ulaşılamaz olacak ve iç ve dış sunucularda DOS ve saldırı raporları olsa bile, veri ve yükümlülüklerin yedeklenmesi ve kurtarılması imkansız olacaktır. Durumun tamamından kusurlu kullanıcı sorumlu olacak ve zararın adli makamlarca takibi yapılacaktır.

Para iade garantisi

Ded9 hizmetleri için yatırılan tutarın iadesi, tarafımızdan bir sorun olması ve ikna edici bir nedeni olması ve hizmetin teslim tarihinden itibaren 72 saati geçmemiş olması durumunda yapılabilir. İstenilen tutar 4 ile 7 iş günü arasında kullanıcının hesabına yatırılacaktır. İade edilen tutarların banka kesintileri düşüldükten sonra ödeneceğini unutmayın.

Destek

Destek, çevrimiçi sohbet ve bilet gönderme sistemi aracılığıyla sağlanır Destek, kullanıcı hizmetlerinin yönetimi anlamına gelmeyecek olup, yalnızca hizmetlerin kullanılamaması veya benzeri durumlarda sorumluluk Ded9’a ait olacaktır.

kuralları kabul etmek

Alıcı, fatura tutarını ödeyerek veya firmanın internet sitesine girerek firma kurallarını kabul etmiş olur ve alıcıdan imza alınmasına gerek kalmaz.

Sorumluluğun kaldırılması

Ded9 firmasının aboneler tarafından yayınlanan bilgilerle ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur; bu nedenle ihtiyaç halinde Ded9 şirketi hizmetlerinden yararlanmak abonenin sorumluluğundadır.